Jak uczymy

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.

Ghandi

Illustration

A Safe Sandbox

Według naszego podejścia metodycznego wszyscy uczniowie są wyjątkowi i należy im zapewnić stymulujące środowisko, aby dowiedzieć się, gdzie mogą rozwijać swoje umiejętności, zarówno w zakresie wymowy, gramatyki, oraz płynności. Naszą misją jest tworzenie atmosfery, w której nasi klienci mogą w pełni wykorzystać swój potencjał. Zapewniamy bezpieczne środowisko, w którym studenci mogą dzielić się swoimi pomysłami i podejmować ryzyko.

Pięć elementów

Uważamy, że istnieje pięć zasadniczych elementów, które sprzyjają nauce.(1) Rolą nauczyciela jest działanie jako przewodnik.(2) Uczniowie muszą mieć dostęp do ćwiczeń praktycznych.(3) Uczniowie powinni mieć możliwość dokonywania wyborów i pozwolić, aby to ich ciekawość kierowała ich nauką.(4) Uczniowie potrzebują okazji do ćwiczenia umiejętności w bezpiecznym środowisku.(5) Technologia musi zostać uwzględniona w procesie uczenia się.

Illustration
Illustration

The Tools to Learn

Wskazujemy drogę i wyposażamy ucznia w niezbędne narzędzia i umiejętności, aby mógł on wziąć na siebie część odpowiedzialności za studiowanie i stosowanie tego, czego się nauczył.“Możesz uczyć ucznia jednej lekcji dziennie; ale jeśli możesz nauczyć go uczenia się poprzez wzbudzanie ciekawości, będzie on kontynuować ten proces uczenia się póki żyje.”Clay Patrick Bedford

Dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Can't send form.

Please try again later.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej pracy, projektów lub świadczonych przez nas usług, napisz do nas.

+48 799 938 323‬+48 734 442 371lp.tsafkaerbhsilgne%40ofni