O nas

Illustration

Kim jesteśmy

Nasz zespół składa się z wysoko zmotywowanych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z każdym problemem, na który natrafisz. Stwarza to podstawę do trwałych relacji z naszymi klientami opartych na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Razem mamy ponad 30 lat łącznego doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego w korporacjach, ale także na poziomie szkolnym i we współpracy z wykładowcami uniwersyteckimi.
Wszyscy jesteśmy pasjonatami języka i zostaliśmy zaproszeni do telewizji krajowej, aby porozmawiać o pojawiających się trendach w nauce. W wolnym czasie organizujemy wydarzenia językowe i uczestniczymy w Toastmasters.

Our Team

Illustration

Conrad Goltz

CEO

Conrad jest brytyjskim native speakerem posiadającym kwalifikacje CELTA i współtwórcą nauki języka metodą immersji w Polsce. 
Opierając się na ponad 9-letnim doświadczeniu w nauczaniu klientów korporacyjnych, prywatnych i akademickich Conrad jest oddany swojej pracy i ma wszechstronne, motywujące i dynamiczne podejście umożliwiające uczniom osiągania swoich celów.
Byli i obecni studenci to klienci z Thales, EY, PwC, KPMG, Bank Pekao oraz aktorzy z popularnych filmów.

Illustration

Timothy Hannum

CEO

Timothy Hannum jest native speakerem z USA i certyfikowanym przez Cambridge CELTA trenerem General/Business English z ponad 8-letnim doświadczeniem. Jest pasjonatem innowacji i nowych technologii (np. blockchain for business). 
Od 2017 roku jest głównie związany z CMPL (dawniej MOSTVA), gdzie oprócz szkoleń wprowadzał nowe technologie przyspieszające rozwój firmy (np. task automation czy cloud collaboration). Ciągle szuka nowych metod (blended learning), pomysłów i działań by wzmocnić kompetencje językowe i komunikacyjne swoich słuchaczy. 
Jego celem jest wzbudzić w nich potrzebę rozwijania się jako pewnych siebie i skutecznych mówców.

Illustration

Małgosia (Margarita) Ruszkowska

Certyfikowany Trener i Mentor, Lektor Językowy

Małgosia jest TEFL certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego, oraz akredytowanym coachem przez londyńską The Coaching Academy. Zazwyczaj dużo podróżuje, mieszkała w 10-ciu krajach na czterech kontynentach. 
Małgosi międzynarodowy dorobek oraz fascynacja ludzką naturą pozwala jej na połączenie nauczania języka angielskiego z nauką komunikacji, podróżowania oraz wiedzy o kulturach świata.
Okazjonalnie uczy polskiego oraz podstaw hiszpańskiego i włoskiego. 

Illustration

Agnieszka Maria Kowalska

Certyfikowany Trener Językowy i Coach

Agnieszka jest dwujęzycznym trenerem językowym i coachem. Jako dziecko spędziła wiele lat w USA, gdzie chodziła do szkoły i rozpoczęła studia na North Carolina State University. Uzyskała dyplom magistra ze Szkoły Głównej Handlowej i pracowała 10 lat w biznesie. 
Uprawnienia do nauczania CELTA uzyskała w Londynie, gdzie uczyła angielskiego jako obcego w środowisku międzynarodowym. Ma też ukończone Studia podyplomowe z metodyki nauczania języka angielskiego na SWPSie. Specjalizuje się w General English i Business English.
Nauczanie to jej pasja i powołanie. Lubi pomagać przełamywać bariery językowe, motywować i wspierać swoich słuchaczy, zachęcać ich do wyznaczania swoich celów językowych i wspólnie dążyć do ich realizacji. W pracy kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie języka, a szczególnie na sprawność mówienia. Mama 2-ki prawie dorosłych dzieci.

Dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Can't send form.

Please try again later.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej pracy, projektów lub świadczonych przez nas usług, napisz do nas.

+48 799 938 323‬+48 734 442 371lp.tsafkaerbhsilgne%40ofni